مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارزانترین پودر لباسشویی در غرب ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

پودر لباسشویی ارزان بخریمپودر لباسشویی ارزان قیمت صادراتی
پودر لباسشویی ۲۰ کیلویی

ارزانترین پودر  را ما برای شما تولید و ارائه کرده ایم. بسیاری از خریداران عمده مواد شوینده بدنبال خرید ارزانترین پودر موجود در بازار هستند. با توجه به اینکه میزان قابل توجهی از جمعیت کشور در غرب کشور ساکن هستند و همچنین نزدیکی کشور عراق به عنوان بزرگترین مقصد صادراتی از کشورمان محسوب می شود وجود کارخانه پودر در غرب ایران غنیمتی پر بها به حساب می آید که در ادامه به جزئیات بیشتری از کارخانه اشاره خواهیم نمود. کارخانه پودر لباسشویی فافلین با تولید پودر لباسشویی در انواع دستی و ماشینی و اوزان مختلف تولیدات متنوعی را به بازار ارائه نموده است.

پودر لباسشویی پرسیل

پودر لباسشویی ارزان بخریم

پودر مزیت مهمی که دارد در کنار افزایش تعداد سفارشات میزان تناژ در هر سفارش نیز افرایش پیدا خواهد نمود. در این روز ها که بحث تولید مواد شوینده مخصوصا تولید پودر لباسشویی با تاسیس کارخانه های جدید در کل کشور با رقابت بیشتری در حال تغییر وضعیت عرضه پودر نسبت به سالهای قبل هست وجود پودر لباسشویی با کیفیت خوب و استاندارد و ارائه قیمت ارزان موجب رقابت پذیری بیشتری برای آن دسته از تولیدات خواهد شد که محصول خود را با قیمت ارزانتری نسبت به رقبا به بازار عرضه نمایند.
حال سوال اینجاست که چرا باید پودر لباسشویی ارزان تولید کرد و به چه علت؟
برای پاسخ به سوال اول همانطور که بیان شد اگر محصول با قیمت گران ارائه شود قیمت گران باعث حذف شدت تدریجی کارخانه و برند از بازار خواهد شد و پاسخ دوم اینکه اگر برندی میخواهد سهم بیشتری از میزان فروش در کشور را به خود اختصاص دهد باید با ایجاد بسترهایی قیمت محصول را ارزان نگه دارد تا مقدار بیشتری از پودر را بفروش برساند.

پودر دستی قیمت

پودر لباسشویی ارزان قیمت صادراتی

یکی از کالاهایی که توان ارزآوری برای ایران دارد حوزه مواد شوینده بخصوص پودر لباسشویی نظیر پودر ۵۰۰ گرمی هست که ایران در تولید آن دارای مزیت های بسیاری هست که توان رقابت با سایر کشور را در امر صادرات افزایش داده است. همانگونه که کیفیت بالا و قیمت ارزان برای مقدار تقاضای پودر لباسشویی در بازار داخلی مهم است همچنین برای فروش پودر لباسشویی به دیگر کشور ها که در قالب صادرات غیر نفتی قرار می گیرد هر برند و کارخانه ای که توان این مهم را داشته باشد تا پودر باکیفیت و ارزان قیمت را به مشتریا خارجی ارائه دهد در این رقابت موفقیت بیشتری را کسب خواهد نمود.
کارخانه فافلین با در نظر گرفتن این موضوعات و بررسی بازار های صادراتی در اقدامی هماهنگ بین بخش های تولید و تدارکات و فروش کارخانه توانسته پودر های لباسشویی کیسه ای  از نوع پودر لباسشویی super white که درخواست آن در کشورهای دیگر زیاد است سهم قابل توجهی از بازار سایر کشور ها را برای خود تثبیت نماید.

بازدیدها: 36

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *