مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صابون حمام را از کجا بخریم

آنچه در این مقاله می خوانید...

درباره صابونصابون آرایشی بهداشتیصابون لیتیومیصابون فلزیفروش صابون حمام

بسیار مهم هست که به عنوان تاجر و فروشنده مواد شوینده مخصوصا صابون اینکه  را از کجا تهیه و خرید نمائید تا هم بصورت مستقیم و بدون واسطه باشد وهم با خرید صابون حمام با قیمت مناسب تر و ارزان تر توان رقابت در بازار برای تاجر و عمده فروش بیشتر شود . در سایه انتخاب خود محصول و خرید بجا و مناسب مزایای دیگری نیز شامل این دسته از خریداران خواهد شد.

درباره صابون

صابون ها از لحاظ ساختار شیمیایی دارای ساختمانی هستند که به عنوان یک نوع نمک و یا اسید چرب محسوب می شود که با نوع ترکیباتی که دارد دارای انواع صابون می باشد که از قرار زیر است:

  1. صابون آرایشی بهداشتی
  2. صابون لیتیومی
  3. صابون فلزی

صابون که از زمان های بسیار قدیم ساخته و استفاده میشده است کلا از نوع صابون بهداشتی و برای شستشوی دست و صورت و بدن استفاده میشده است و کاربرد دیگری نداشته است ولی بمرور زمان و پیشرفت های علم شیمی انواع دیگر صابون برای صنایع دیگر نیز ساخته و استفاده می شود.

صابون آرایشی بهداشتی

از آنجایی که ساختمان شیمیایی صابون به عنوان اسید چرب دارای فرمول rrmmnn  می باشد که با تغییر ماده ام که در ساختار شیمیایی ان انجام خواهد داد به انواع صابون تبدیل می شود مثلا اگر ماده ام شامل فلزات قلیایی پتاسیم یا سدیم باشد در دسته بندی انواع صابون در دسته صابون آرایشی بهداشتی و برای شستشوی دست و صورت می باشد.

در همین صابون آرایشی بهداشتی در کنار ساختار ترکیبات شیمیایی از انواع گیاهان نیز که بعنوان عصاره گیاهان و یا شیره انها می باشد استفاده خواهد شد تا صابون ها دارای خواص درمانی و تقویت کننده پوست نیز باشد.

صابون لیتیومی

در بسیاری از صنایع و مشاغل استفاده های زیادی از ماده روان کیننده ای بنام گریس صورت می گیرد که برای کاهش اصطحکاک بین سطوح مختلف مخصوصا در صنایعی که از فلزات استفاده می شود کاربرد دارد. ماده صنعتی گریس بعنوان یکی از صابون ها مطرح شده است که در فرمول ان بجای ماده ام عنصر لیتیوم بکار برده شده است.

صابون فلزی

در برخی از صنایع از صابون هایی استفاده می شود که از ان بعنوان صابون فلزی یاد می شود. صابون فلزی صابونی هست که در ساختان ان از مواد قلیایی خامی مانند کلسیم و منیزیم استفاده شده است.

فروش صابون حمام

با توجه به توضیحاتی که در خصوص انواع صابون های بهداشتی ، لیتیومی و فلزی صورت گرفت که بیشتر برای شناخت بهتر این رسته بود صابون های بهداشتی بیشتر مد نظر ماست و در این خصوص فروش عمده صابون حمام را در دستور کار شرکت خود قرار داده ایم. برای خرید صابون حمام با مشوران ما در ارتباط باشید.

بازدیدها: 224

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *