مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه مایع ظرفشویی گالن ۲۰لیتری

آنچه در این مقاله می خوانید...

مایع ظرفشویی گالن ۲۰لیتریمایع ظرفشویی گالن ۲۰لیتریمایع ظرفشویی گالن ۲۰لیتریقیمت مایع ظرفشویی گالن ۲۰لیتریمایع ظرفشویی گالن ۲۰لیتریمایع ظرفشویی گالن ۲۰لیتری مرغوبمایع ظرفشویی گالن ۲۰لیتریتولید انواع مایع ظرفشوییمایع ظرفشویی گالن ۲۰لیتریصادرات مایع ظرفشویی ۲۰لیتری
مایع ظرفشویی گالن ۲۰لیتری

کارخانه مایع ظرفشویی انواع مایعات ظرفشویی تولید شده خود را در حجم های مختلف تولید و روانه بازار می کند. این مایعات با کیفیت و مرغوب در اندازه های کوچکتر و بزرگتر ارائه می شوند. مایعات ظرفشویی با حجم بالا و گالن های ۲۰لیتری تهیه و تولید می شوند. این مایعات با حجم بالا از hshks خوبی برخوردارند و همواره قیمت ارزانی داشته اند. مایع ظرفشویی گالن ۲۰لیتری قابلیت صادرات به خارج کشور را هم دارد.

مایع ظرفشویی گالن ۲۰لیتری

مایع ظرفشویی گالن ۲۰لیتری

صابون خمیری بهامین لیتری از جمله تولیدات کارخانه می باشد .این مایعات با حجم بالا بسیار غلیظ و باصرفه هستند و همواره با قیمت ارزان به فروش گذاشته می شوند. مایع ظرفشویی گالن ۲۰ لیتری بسیار با کیفیت و مرغوب برای استفاده در مکان های عمومی بیشتر کاربرد دارد. این مایعات با کیفیت همچنین قدرت ضدعفونی کنندگی بسیار خوبی دارند.

مایع ظرفشویی گالن ۲۰لیتری

قیمت مایع ظرفشویی گالن ۲۰لیتری

مایع ظرفشویی گالن ۲۰ لیتری که بسیار پر مصرف هستند بنا براین باید قیمت مناسبی هم داشته باشند. این مایعات پر کاربرد بسیار غلیظ و با صرفه هستند و برای مصرف کننده بسیار مقرون به صرفه می باشد. مایع ظرفشویی گالن ۲۰لیتری در بازار مواد شوینده با قیمت بسیار پایین به دست مصرف کننده می رسند. این مایعات مرغوب با ارائه کیفیت بالا و اثربخشی قوی محبوبیت زیادی را کسب کرده اند.

مایع ظرفشویی گالن ۲۰لیتری

مایع ظرفشویی گالن ۲۰لیتری مرغوب

مایع ظرفشویی گالن ۲۰ لیتری از مواد اولیه مرغوب و طبیعی ساخته شده است. این مایعات پر حجم با قیمت ارزان و بهینه به فروش می روند. قدرت شویندگی این مایع بالا بوده و تمام چربی و لکه ها را از بین برده و آنها را کاملا تمیز و خوشبو می کند. همچنین این مایعات قدرت کف کنندگی بالایی دارند. مایع ظرفشویی مرغوب با رایحه های متنوع و جذاب بوی بد ظروف را از بین برده و آنها را کاملا تمیز می کند.

مایع ظرفشویی گالن ۲۰لیتری

تولید انواع مایع ظرفشویی

مایع ظرفشویی که در کارخانه تولید می شوند در اندازه های مختلف بسته بندی می شوند . این مایعات پر فروش در اندازه و حجم های کوچکتر و بزرگتر گالنی ارائه می شوند. مایع ظرفشویی گالن ۲۰لیتری علاوه بر تامین نیاز بازار داخل کشور به کشورهای خارجی هم صادر می شود. مایع ظرفشویی گالنی بسیار غلیظ و باصرفه بوده و قدرت پاک کنندگی بسیار خوبی دارند. این مایعات با حجم بالا از قیمت تمام شده بسیار ارزانی هم برخوردارند.

مایع ظرفشویی گالن ۲۰لیتری

صادرات مایع ظرفشویی ۲۰لیتری

مایع ظرفشویی گالن ۲۰ لیتری برای مصارف مکان های عمومی و پرجمعیت بسیار صرفه اقتصادی دارد . این مایعات مرغوب علاوه بر اینکه در بازار مواد شوینده داخل کشور توزیع می شود اینک به خارج کشور هم صادر می شود. مایع ظرفشویی ۲۰ لیتری گالنی در بسته بندی بسیار مناسب و با قیمت بهینه به دست مصرف کنندگان خارجی می رسد.

 

Views: 50

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *