مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید صابون در کارخانه مواد شوینده

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید صابون فله ایساخت صابون در کارخانه مواد شویندهانواع صابونهای تولیدی کدامند

همیشه یکی از اصلی ترین تولیدات در کارخانه مواد شوینده همانا صابون در انواع مختلف حمام و دست و صورت و همچنین صابونهای رختشویی هست. با در نظر گرفتن این موارد همراهی میکنیم شما را با چگونگی فرایند ساخت و فراوری صابون در کارخانه.

خرید صابون فله ای

ساخت صابون در کارخانه مواد شوینده

بهتر است بدانیم که هزاران سال پیش مردمان پیشین و اجداد قدیمی ما بصورت کاملا سنتی و خانگی با مخلوط کردن خاکستر آتش و چربی های حیوانی اقدام به ساخت ماده ای جامد می کردند که بعد از خشک شدن به عنوان ماده شوینده دست و بدن مورد استفاده قرار می گرفت. با گذشت سالیان سال و سپری شدن ایام و افزایش دانش بشر و دسترسی به مواد گوناگون و علم ترکیب مواد و شیمی تولیدات تولیدکنندگان این ماده شوینده بهداشتی روش جدیدی برای ساخت و فراوری پیدا نمودند.
امروزه از روش های مدرن مختلفی برای ساخت صابون استفاده می شود که یکی از آنها روش تولید کتری است. بدین صورت که چربی حیوانی با هیدروکسید داخل مخزنی حرارت داده تا یه خمیری حاصل شود. بالای ان صابون و زیر ان گلیسیرین جمع می شود. در ادامه و طی فرایندهای پیچیده ای که خارج از حوصله اینجا هست و با افزودن اسانس صابون حمام و غیره تولید می شود.

خرید صابون فله ای

انواع صابونهای تولیدی کدامند

در بحث تولید صابون زمانی که صابون از داخل مخزن از گلیسیرین جدا سازی می شود باید داخل دستگاهی که این مواد را پس از خشک شدن و جامد شدن توسط تیغه هایی به چیپس صابون و یا پودر صابون تبدیل می کند پروسه تولید پی گرفته می شود. باید در این مرحله اندازه براده های تولید شده یکسان و هم اندازه باشند تا در مراحل بعدی با روال آسان تری پروسه تولید پیگیری شود.
اگر ما قصد تولید صابون حمام را داشته باشیم با توجه به تقاضای مشتریان و قالب های موجود در کارخانه چیس صابون ساخته شده را داخل مخزن هایی ریخته و در دمایی معین ذوب شده و با مخلوط شدن اسانس وارد دستگاه قالب زدن صابون شده و صابون حمام در انتهای دستگاه داخل سلفون یا بسته تهیه شده قرار خواهد گرفت.

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.