مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پودر رختشویی بهریز

آنچه در این مقاله می خوانید...

پودر رختشویی بهریزانواع پودر رختشویی بهریزپودر رختشویی بهریزپودر رختشویی با وزن های متفاوتپودر رختشویی بهریزاختلاف در کیفیت پودرهای لباسشوییتفاوت پودرهای رختشویی دستی و ماشینیپودر رختشویی بهریزصادرات و واردات انواع پودر رختشویی

پودر رختشویی بهریز یکی از دهها تولید شرکت سمبل شیمی هست که در بازار داخل و صادرات خواهان های زیادی را به سمت خود جلب نموده است.

پودر رختشویی بهریز

انواع پودر رختشویی بهریز

پودر رختشویی بهریز  نیز مانند پودر لباسشویی ۵۰۰ گرمی یکی دیگر از محصولات شرکت بهریز می باشد که علاوه بر تولید انواع محصولات شوینده در تولید این پودر هم نیزموفق بوده است .شرکت بهریز توانسته انواع پودر با بسته بندی هاو حجم های متفاوت تولید کند که این پودر ها عبارتند از….
۱- پودررختشویی بهریز دستی پاکتی
۲- پودر رختشویی بهریز دستی کیلویی
۳-پودر رختشویی بهریز ماشینی پاکتی
۴-پودرهای رختشویی بهریز ماشینی کیلویی
بایداین رااضافه کنم این محصولات را می توانید با بهترین کیفیت در بازار دریافت کنید.

پودر رختشویی بهریز

پودر رختشویی با وزن های متفاوت

پودرهای رختشویی  همچون پودر لباسشویی اکتیو علاوه بر تفاوت در کیفیت آن در وزن هم متفاوت هستند هر پودری که تولید می شود بنابر عرضه تولید کننده دربازار می تواند در حجم های استاندارد و مختلف انجام گیرد .از جمله آنهامی توان به پودرهای دستی و ماشینی پاکتی که اکثرآ با وزن های ۵۰۰ گزمی ارائه می شوند اشاره نمود. ولی در امر پودرهای فله ای این وزن کاملا متفاوت هستند به عنوان مثال پودرهای فله ای در بسته بندیهای نایلونی به صورت ذیل یعنی..
*-۵کیلوگرمی

*-۱۰کیلو گرمی

*-۲۰ کیلوگرمی
به فروش میرسند که باز این محصولات علاوه بر تفاوت در حجم و وزن در ترکیبات نیزاختلاف خواهند داشت چرا که هر کارخانه یا شرکت سعی می کند در بازاررقابت-, امتیاز با کیفیت ترین پودر را به خود اختصاص دهد.

پودر رختشویی بهریز

اختلاف در کیفیت پودرهای لباسشویی

پودرهای لباسشویی همانگونه که از ظاهرشان پیداست دارای برندهای مختلفی هستندبرای اینکه در کارخانه های متفاوتی تولید شده اند و از نظر کیفی و کمی با هم اختلاف دارند .
بعضی از شرکت ها برای بدست آوردن نبض بازار ایران یا صادرات درون پودرها ی لباسشویی از فن آوری های ویژه ای استفاده کرده اند به عنوان نمونه درون بسته های پودری از رنگ های مجاز که پاک کننده هستند بهره گرفته شده است و یا اینکه برای نظافت و تمیزی البسه از رشته های صابون استفاده شده است .
در بعضی موارد لباسهایی که دارای مقاومت بیشتری دارند ویا دارای لک های غلیظ ترو مقاوم تر می باشند باید از پود های استفاده کرد که آنزیم بالایی دارا هستند و این آزیم ها تاثیربسیارزیادی برای از بین بردن لک لباساها خواهدگذاشت .

پودر رختشویی بهریز

تفاوت پودرهای رختشویی دستی و ماشینی

در شستشوی لباسهاس مختلف به دلیل داشتن آلودگی های متفاوت باید از شوینده هاو پاک کننده های مخصوص استفاده شود . پودرهای دستی پاک کنندگی بسیار بالایی دارند و موجب لطافت و درخشندگی البسه می شوند دراین نوع پودر که لباس به صورت دستی شستشو می شود سعی شده تا این پودر حدالامکان کف کنندگی بالایی داشته باشد ولی با وجود داشتن مزایا ی بالا از این پودر نمی توان در لباس شویی استفاده کرد .
شایان ذکر است که این پودر هابه لحاظ اینکه کف زیادی دارند امکان دارد کف در درون ماشین لباس شویی به خارج از آن منتقل شود .ولی در عوض پودرهای رختشویی ماشینی داری کف کنترل شده و انواع آنزیم ها هستند که این آنزیم ها عبارتند از …
۱- پروتئاز

۲- سلولاز

۳- آمیلاز

۴- ماناناز

۵- لیپاز
که هر کدام پاک کنندگی نوعی از لک و چربی را در لباس ساماندهی می کند ولی این پودر نیز می تواند به بافتهای سطحی پوست دست آسیب وارد کند و فقط برای ماشینهای لباسشویی در نظر گرفته شده است.

پودر رختشویی بهریز

صادرات و واردات انواع پودر رختشویی

تولید کنندگان ایرانی همیشه سعی کرده اند در تمام مراحل تولید خود کفا باشند و استقلال خود راباتلاش بسیار حفظ کنند .
امروزه واردات محصولات شوینده به ویژه پودر درون کشور به حداقل رسیده است ولی با این همه درتولید مواد اولیه پودرهای شست شو بازهم احتیاج به واردات دارد .
ایران با وارد کردن بخشی از مواد اولیه و تولید محصولات شوینده و صادر کردن آن به بعضی از کشورهای همسایه مانند عراق،پاکستان، ترکمنستان و افغانستان توانسته یکی از کشورهای مهم خلیج فارس در امر صادرات انواع پودر و مواد بهداشتی باشد .
کشورهای خریدار مواد شوینده و بهداشتی می توانند از طریق سا یت ها با تولید کنندگان و فروشندگان عمده ارتباط بر قرار کنند و محصول مورد نظر خود را تهیه نمایند.

Views: 181

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *