مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه شامپو شبنم و تولیدات آن

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارخانه شامپو شبنم توزیع کارخانه شامپو شبنمکارخانه شامپو شبنم فروش از کارخانه شامپو شبنمکارخانه شامپو شبنم تولیدات کارخانه شامپو شبنمکارخانه شامپو شبنم صادرات شامپو شبنمکارخانه شامپو شبنم کیفیت شامپو
https://ishooiande.ir/%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d8%b4%d8%a7%d9%85%d9%be%d9%88-%d8%b4%d8%a8%d9%86%d9%85-%da%a9%d9%88%da%86%da%a9/
کارخانه شامپو از قدیمی ترین کارخانه هایی هست که در زمینه تولید شامپوی سر شور توفیقات بسیاری را کسب نموده. بهتر است برای دسترسی و خرید از این محصول با بخش فروش کارخانه تماس داشته باشید. شماره های مندرج در این وب سایت در اختیار شما قرار دارد که بتوانید ارتباط بگیرید.

کارخانه شامپو شبنم

توزیع کارخانه شامپو شبنم

سازوکاری که طی آن فرآیند توزیع شامپو از طریق کارخانه انجام می شود کاملا تعریف شده است. برای این منظور کارخانه با توزیع این شوینده به پخش های استانی اقدام به بازار رسانی آن نموده است. این فرآیند کاملا حساب شده و بصورت مداوم و منظم و با قیمت های مشخص می باشد. توزیع محصولات شامپوی این کارخانه در اوقاتی که بازار نیاز بیشتری به این کالا دارد با تمرکز و تعداد بیشتری انجام می شود.

کارخانه شامپو شبنم

فروش از کارخانه شامپو شبنم

همانطور که توزیع و بازار رسانی شامپو شبنم از طریق کارخانه آن در حال انجام گرفتن هست، سیستم فروش آن نیز بصورت منظم و مشخص از این طریق انجام می گیرد. فروش متمرکز و حساب شده ای که در سیستم فروش شرکت مشخص شده است باعث شده است که مشتریان دائمی شرکت بیشتر شده و در حال گسترش نیز باشد. این کارخانه با تیمی توانمند و کار بلدی که در مجموعه مدیریتی خود دارد توانسته سهم بسزایی در بازار به نفع خود ایجاد کند.

کارخانه شامپو شبنم

تولیدات کارخانه شامپو شبنم

محصولات شر سوری که در جامعه امروزی استفاده می شود در حال افزایش کمی و کیفی هست. تولید شامپو در کارخانه شبنم از سال ۱۳۴۱ در ایران کلید زده شد. این شوینده بهداشتی ابتدا در وزن ۲۲۰ گرم تولید و به بازار فروش ارسال شد. ولی بعد ها و با توجه به ایجاد بازارهای جدید و تقاضاهای نو اوزان دیگر بالاتر از ۲۲۰ گرم نیز در دستور کار تولیدی شرکت قرار گرفت. با ما همراه باشید تا محصولات را بصورت کامل معرفی نمائیم.

کارخانه شامپو شبنم

صادرات شامپو شبنم

این شوینده بهداشتی از دیر باز وقتی که در کشور های دیگر توزیع شد مورد توجه و اقبال خربداران و مصرف کنندگان قرار گرفت. از این رو فروش شامپو به خارج از کشور به جهت استقبال از آن مورد توجه قرار گرفت و جزء سیاست های هدفمند شرکت قرار گرفت. فروش خارجی شامپو صادرات به حساب می آید که با توجه به پرداخت دلاری از طریق خربداران باعث ارز آوری به شرکت و کشور می شود.

کارخانه شامپو شبنم

کیفیت شامپو

به جهت اینکه شامپو شبنم در مجموعه تولیدی شرکت پاکسان از حدود ۶۰ سال پیش شروع به تولید شده است این محصول در گذر زمان دارای کیفیت متمایز و خوبی شده است. کیفیت استاندارد و بروز این شامپو که با جدیدترین فرمول و استاندارد اروپا تولید می شود از نگاه مشتری پسندیده شده و خریداری می شود.

Views: 294

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *